GRENZEMARKT

KAMENNÝ OBCHOD
Grenze Markt je bordershop na hranicích s Českem a Německem. Se svým velkým sortimentem, přes 15 000 produktů a přes 300 parkovacích míst je Grenze Markt velmi oblíbeným místem na nakupovaní. Priorita pro Team Grenze Markt je kvalita a spokojenost zákazníků. Z našeho sortimentu vám můžeme nabídnout značkové parfémy a kabelky, potřeby do domácnosti, hračky pro děti, velký výběr hygienických potřeb,ale dokonce i eletroniku a příslušenství. Jako Free shop tu máme i velký výběr cigaret, alkoholických i nealkoholických nápojů, cukrovinek a kávy. Pro zákazníky tu máme Infocentrum s ochotným personálem mluvící česky i německy, který vám pomůže a poradí s výběrem zboží. Zde si tu můžete i založit bezplatně zákaznickou kartu,díky které váš nákup bude levnější. Zároveň naše Infocentrum funguje jako Parcelshop pro PPL, takže zaslané balíčky přes PPL si u nás můžete v klidu vyzvednout, aniž byste museli jezdit daleko od svého domova. Každý víkend jsou pro naše zákazníky skvělé akce, které jsou vždy neodolatelné!!
Maximální povoléné množství k nákupu v EU:
 800 kusů cigaret
 400 kusů doutníčků (doutníky vážící max. 3 g/kus)
200 kusů doutníků
1 kg tabáku
10 litrů destilátu
20 litrů alkoholizovaného vína
90 litrů vína (včetně max. 60 litrů šumivého vína)
110 litrů piva

E-SHOP
Jako jeden z mála obchodů na hranicích má Grenze Markt svůj vlastní E-Shop, kde si mohou naši zákazníci nakoupit v pohodlí svého domova. Zasíláme naše balíčky i do Německa a na Slovensko. V nejbližší době máme v plánu zasílat balíčky i do jiných zemí.
Na našem E-Shopu můžete vybírat z velkého sortimentu zboží,jako v našem kamenném obchodě. I zde jsou vždy velké akce na vybrané zboží.
Na E-shopu můžete platit různými způsoby. Platební kartou, dobírkou, ale také i přes PayPal. Naše balíčky zasíláme Českou Poštou a PPL. Balíčky si také můžete i vezvednout v Zásilkovně, nebo v Balíkovně. Pokud byste však nechtěli využít dopravních služeb a chtěli byste nás navštívit, tak si balíček můžete vyzvednout na naší pobočce na Folmavě.
Do zahraničí však bohužel nezasíláme cigarety ani alkohol.

AKČNÍ LETÁK
Kromě víkendových akcí tu máme pro vás i měsíční akce. Každý měsíc proto vychází náš leták, kde můžete vidět svoje oblíbené produkty ve slevě. Akce se vztahuje na jakýkkoli sortiment, který v danném měsíci vybereme. Náš akční leták můžete také sledovat na www.grenzemarkt.cz


NAŠE FIRMA
Luu Company s.r.o.
IČO: 07278748
DIČ: CZ07278748
Telefon: +420 373 705 060
Email: info@luucompany.eu
Sídlo: Rokycanská 1064/28, 312 00 Plzeň
Adresa obchodu: Horní Folmava 86, Česká Kubice, 345 32
Obchodní podmínky:
https://shop.grenzemarkt.cz/obchodni-podminky/
Reklamační řád:
https://shop.grenzemarkt.cz/reklamacni-rad/

KDE NÁS NAJDETE?

TELEFON:

+420 373 705 060

E-MAIL:

info@grenzemarkt.cz

ADRESA:

Horní Folmava 86
Česká Kubice, 345 32
Nejvýhodnější nákupy na hranicích

Firemní údaje

Luu Company s.r.o.
IČO: 07278748
DIČ: CZ07278748

© 2023 Grenze Markt | Vytvořeno Filipesmedia ❤️

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram